UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mały dno, lepiej niech nie wykonuje rzutów wolnych bo to jest masakra Miller i Ryk beznadziejni,ogólnie słaba gra ,Znicz niczego nadzwyczajnego nie pokazał pierwsza bramka to prezent Olimpii,druga też taka z niczego

Pero

Anuluj