Wybrany wątek opinii

Każdy wie jak wygląda sytuacja w Elblągu. Awans jest nie chciany przez miasto i prezesa, więc jest dobrze środek tabeli. Pierwsza bramka to pośmiewisko kolejki być może sezonu. Ogólnie gra nie była zła.
Pijak z prostej (2019.09.08)
Jak można napisać że gra nie była zła jak do 80 min nie oddaliśmy żadnego strzału w światło bramki.
(2019.09.08)
Powrót do komentarzy