Wybrany wątek opinii
Każdy wie jak wygląda sytuacja w Elblągu. Awans jest nie chciany przez miasto i prezesa, więc jest dobrze środek tabeli. Pierwsza bramka to pośmiewisko kolejki być może sezonu. Ogólnie gra nie była zła.
Do moderacji
Odpowiedz
30
13
Jak można napisać że gra nie była zła jak do 80 min nie oddaliśmy żadnego strzału w światło bramki.
Do moderacji
Odpowiedz
9
1