UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mecz bardzo slaby , brak dokladnosci , duza nerwowosc , trudno porazka , za tydzien trzeba wygrac , choc tez bedzie ciezko , miejsce gryfa w tabeli nic nie znaczy , i jeszcze na koniec , brawa dla Madejskiego , Sedlewskiego ,Millera i Balewskiego , oni jako jedyni podeszli po meczu do kibicow , reszta duzy minus
Kibic OE