UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trochę ochłody na gorące głowy z tym Szuprytowskim. Kiwanie dla samego kiwania coś daje? Może nie pamiętam ale miał choć jedno podanie otwierające możliwość strzelenia bramki? Za to pamiętam dwie bardzo dobre sytuację strzeleckie w pierwszej połowie i strzelił jak junior w latarnię na ulicy. I masę strat i machanie łapkami. Wszyscy zagrali FATALNIE.

Bololo

Anuluj