A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Faktycznie, waląc piłką w lampy oświetleniowe. Luzuj majty gościu.
Jakoś tego nie widziałem. Szupryt wożenie bez celu, Kuczał wiele niecelnych podań i Madej wychodzący nie wiem po co. Faktycznie tylko oni to potrafią.
Po dobrym poczatku w lidze w wykonaniu Olimpii ktos tam dobrze napisal. .. Zaczna sie beznadziejne porazki na wlasna prosbe, zeby za chwile nikt sobie nie robil nadzieii na jakis awans tylko srodek tabeli. Stalowka i Znicz wywiozly 3 pkt mimo, ze tak naprawde NIC nie graly. Sami sobie strzelamy gole. Za tydzien z beznadziejnym Gryfem tylko zwyciestwo bo inaczej zacznie sie sraczka, zeby nie byc na spadkowym i liczyc punktow ile starczy do utrzymania
Ciamciaki
Moze dzisiaj Szuprytowskiemu, Kuczalkowi i Madejskiemu mecz nie wyszedl. Natomiast polecam sobie sprawdzic strzelcow goli w tym sezonie i dzieki komu Olimpia ma dzis 12pkt, a nie 5-6 i nie jest czerwona latarnia ligii.
Słuszna uwaga.
Normalnie, gra to nie tylko strzały na bramkę. Gra była nie zła czasami to my zamykaliśmy Znicz na ich połowie. Jeśli ktoś z jakiego kolwiek powodu nie chce wygrać to gra nie oddając strzału. W 80 minucie powiadasz?? To chyba inny mecz oglądałeś. Miller czy Szuprytowski w pierwszej połowie byli blisko, ale trafiali w bramkarza lub lekko nad poprzeczką.
A jak strzelał gole z wolnego, to srałeś po gaciach jaka to piękna bramka. Zluzuj majty.
Blisko? Lekko nad poprzeczką? No nie chłopie inny mecz oglądałeś.
A co z wolnego poleciała wysoko?? Trochę ponad.