66
08.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Faktycznie, waląc piłką w lampy oświetleniowe. Luzuj majty gościu.
(2019.09.08)
Jakoś tego nie widziałem. Szupryt wożenie bez celu, Kuczał wiele niecelnych podań i Madej wychodzący nie wiem po co. Faktycznie tylko oni to potrafią.
(2019.09.08)
Po dobrym poczatku w lidze w wykonaniu Olimpii ktos tam dobrze napisal. .. Zaczna sie beznadziejne porazki na wlasna prosbe, zeby za chwile nikt sobie nie robil nadzieii na jakis awans tylko srodek tabeli. Stalowka i Znicz wywiozly 3 pkt mimo, ze tak naprawde NIC nie graly. Sami sobie strzelamy gole. Za tydzien z beznadziejnym Gryfem tylko zwyciestwo bo inaczej zacznie sie sraczka, zeby nie byc na spadkowym i liczyc punktow ile starczy do utrzymania
(2019.09.08)
Ciamciaki
& (2019.09.08)

info

5  
  2
Moze dzisiaj Szuprytowskiemu, Kuczalkowi i Madejskiemu mecz nie wyszedl. Natomiast polecam sobie sprawdzic strzelcow goli w tym sezonie i dzieki komu Olimpia ma dzis 12pkt, a nie 5-6 i nie jest czerwona latarnia ligii.
(2019.09.08)
Słuszna uwaga.
Bololo (2019.09.08)
Normalnie, gra to nie tylko strzały na bramkę. Gra była nie zła czasami to my zamykaliśmy Znicz na ich połowie. Jeśli ktoś z jakiego kolwiek powodu nie chce wygrać to gra nie oddając strzału. W 80 minucie powiadasz?? To chyba inny mecz oglądałeś. Miller czy Szuprytowski w pierwszej połowie byli blisko, ale trafiali w bramkarza lub lekko nad poprzeczką.
Pijak z prostej (2019.09.08)
A jak strzelał gole z wolnego, to srałeś po gaciach jaka to piękna bramka. Zluzuj majty.
Tomasz 85 (2019.09.08)
Blisko? Lekko nad poprzeczką? No nie chłopie inny mecz oglądałeś.
(2019.09.08)
A co z wolnego poleciała wysoko?? Trochę ponad.
Pijak z prostej (2019.09.08)