UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mecz bardzo slaby , brak dokladnosci , duza nerwowosc , trudno porazka , za tydzien trzeba wygrac , choc tez bedzie ciezko , miejsce gryfa w tabeli nic nie znaczy , i jeszcze na koniec , brawa dla Madejskiego , Sedlewskiego ,Millera i Balewskiego , oni jako jedyni podeszli po meczu do kibicow , reszta duzy minus

Kibic OE