UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mały dno, lepiej niech nie wykonuje rzutów wolnych bo to jest masakra Miller i Ryk beznadziejni,ogólnie słaba gra ,Znicz niczego nadzwyczajnego nie pokazał pierwsza bramka to prezent Olimpii,druga też taka z niczego

Pero