A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Specjalistą od fekalii jest prezes Mlaskacz
w Tworkach można mieć komputery?
@RobertKoliński - Gdzie on był przez te 8 lat i co zrobił by ten przekop powstał ???? A o 3 etapach przekopu to on słyszał ??? A w którym etapie jest przewidziane pogłębienie drogi wodnej do portu ????. Przecież nie można rozpoczynać prac od tyłu.
A ten dalej swoje! Znalazł sobie temat na kampanię wyborczą ! Ciekawe za czyje pieniądze pił whiskey na łodzi wikingów w święto chleba, o to nikt nie pyta!
100 000 000 / 2 000 000 000 = 0,05 = 5%, promil to 0,001 = 0,1%
Ten człowiek jest pro moskiewski ! Jeszcze niech lobbuje za Nord Stream !
Przeanalizujmy sytuacje ? Jaki jest w tym Wasz (ludzi) interes ? Co fizycznie przyniesie to dobrego WAM ( mieszkańcom) ?
A teraz zastanówmy się co fizycznie dobrego przyniesie to ludziom których widzimy na zdjęciach ? W końcu te "100 mln" zł będzie wydane i podzielone na miejscu. Tak tylko głośno myślę :)
Ja też lubię wszelkie "analizy" i właśnie jestem w trakcie analizowania i poszukiwania odpowiedzi na pytanie : Ile pieniędzy straciła Polska w wyniku niegospodarnosci kolejnych rządzących. Analizuję i zastanawiam się, czy są to miliardy, czy już biliony ? W mojej analizie bardzo pomocni byliby byli premierzy ich ministrowie finansów, ale zachorował na totalną amnezję. Co więcej, to samo schorzenie dopadło dużą część społeczeństwa. I poprawy niestety nie widać. Widocznie ludziom jest z tym dobrze, a skoro tak, to niech sobie głowę zaprzatają czym innym. W najbliższym czasie wybory i kolejna analiza, czy wybrać dżumę, czy cholerę, a może to i to ?
@Roo - Wisła nie wpada do zalewu !!!!