UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja też lubię wszelkie "analizy" i właśnie jestem w trakcie analizowania i poszukiwania odpowiedzi na pytanie : Ile pieniędzy straciła Polska w wyniku niegospodarnosci kolejnych rządzących. Analizuję i zastanawiam się, czy są to miliardy, czy już biliony ? W mojej analizie bardzo pomocni byliby byli premierzy ich ministrowie finansów, ale zachorował na totalną amnezję. Co więcej, to samo schorzenie dopadło dużą część społeczeństwa. I poprawy niestety nie widać. Widocznie ludziom jest z tym dobrze, a skoro tak, to niech sobie głowę zaprzatają czym innym. W najbliższym czasie wybory i kolejna analiza, czy wybrać dżumę, czy cholerę, a może to i to ?