UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przeanalizujmy sytuacje ? Jaki jest w tym Wasz (ludzi) interes ? Co fizycznie przyniesie to dobrego WAM ( mieszkańcom) ? A teraz zastanówmy się co fizycznie dobrego przyniesie to ludziom których widzimy na zdjęciach ? W końcu te "100 mln" zł będzie wydane i podzielone na miejscu. Tak tylko głośno myślę :)

Pawełek

Anuluj