Wybrany wątek opinii

Panie Wcisła niedługo dopłną do zalewu fekalia z Warszawy. Prezent od pańskiego kolegi Trzaskowskiego. Może na ten temat jakąś mądrość usłyszymy?
Roo (2019.09.04)
@Roo - Fekalia, to ty masz w tej swojej pisiorskiej główce.
(2019.09.04)
gdy brak argumentów to w ruch idą obelgi
(2019.09.04)
@Roo - Na Nogacie i Szkarpawie sa wrota wiec nie koniecznie fekalie wpłyną do zalewu. .. no chyba ze przez ciesnine Piławska. Poza tym przypisywanie awarii jakiemus politykowi to spore naduzycie :)
HvK (2019.09.04)
Na szczęście PiS nie wykonał przekopu i ich ulubiony temat MINIE nas
Spx (2019.09.04)
Bo kupka od kolegi trzaskosia podoba się kolegom z niższego szczebla pelo
(2019.09.04)
@Roo - Najwięcej fekali do Wisły wypłynęło z Nowogrodzkiej i z Żoliborza, reszta wylewa się do Wisły od ojca inkasenta z Torunia. Może na ten temat jakąś mądrość usłyszymy?
HalinkazKoniakowa (2019.09.04)
@Roo - chmmm to prezes dopływa Wisłą do zalewu?
Balbina. (2019.09.04)
@Roo - Wisła nie wpada do zalewu !!!!
pływak (2019.09.05)
Powrót do komentarzy