A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
zaprosił rosyjski szpicel lewackich dziennikarzy ktorzy w tvn mowili klamstwa na cala polske. Byle nie kopać. Bo wiadomo ze jak pis zacznie kopac to ludzie ta cala lewice wypedza z polski. suweren ruszy z pałkami, szpadlami i nozami na oszustow z PO
Komuchy z pis w natarciu. .. Urrraaaaa Urrraaaa Urrraaaaa
to są fekalia z Żoliborza, z Nowogrodzkiej i od inkasenta z Torunia
Jak to kto zaplaci? a kto zaplacil za nierentowne lotnisko w szymanach i zimne termy w lidzbarku? kto zaplacil za amber gold? Gdzie sie podzialy pieniadze z OFE?
a jak tam z twoimi fekaliami z Żoliborza?
Przecież ten lewak to gamoń piszę aby pisać aby ludzie wiedzieli że on istnieje choć sam nie ma pojęcia po co istnieje ale na pewno istnieje dzięki pobieraniu zasiłków od z nienawidzonego rządu
fekaliami prezesa niech zajmą się jego fachowcy, którzy na fekaliach znają się najlepiej. Np. Oborowa, jajco, pienta lub towarzysz prokurator stanu wojennego. Alleluja i do przodu.
Ty motorówka chyba podkupiłeś ten portel że co drugi dzien wciskają twoją zakłamaną facjatę,już ci mówiłem,Iìiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiìdź Precz,nierobie razem z tym protasem,gelert,kluge etc.możesz się poskarżyć w moskwie,albo berlinie