101
04.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
zaprosił rosyjski szpicel lewackich dziennikarzy ktorzy w tvn mowili klamstwa na cala polske. Byle nie kopać. Bo wiadomo ze jak pis zacznie kopac to ludzie ta cala lewice wypedza z polski. suweren ruszy z pałkami, szpadlami i nozami na oszustow z PO
jurnystefan (2019.09.04)

info

9  
  1
Komuchy z pis w natarciu. .. Urrraaaaa Urrraaaa Urrraaaaa
PolakKatolik (2019.09.04)

info

2  
  8
to są fekalia z Żoliborza, z Nowogrodzkiej i od inkasenta z Torunia
BeataTempa (2019.09.04)
Jak to kto zaplaci? a kto zaplacil za nierentowne lotnisko w szymanach i zimne termy w lidzbarku? kto zaplacil za amber gold? Gdzie sie podzialy pieniadze z OFE?
tuSSk (2019.09.04)

info

6  
  1
KrasulskSpirytLTD dostanie się do parlamentu za strzepywanie łupieżu prezesa. Ament.
Maliniak (2019.09.04)
a jak tam z twoimi fekaliami z Żoliborza?
(2019.09.04)
Przecież ten lewak to gamoń piszę aby pisać aby ludzie wiedzieli że on istnieje choć sam nie ma pojęcia po co istnieje ale na pewno istnieje dzięki pobieraniu zasiłków od z nienawidzonego rządu
(2019.09.04)
Łapki na rozkaz zdradzieckiej mordy szczerbatego z Żoliborza podnoszą wszystkie pisiorki, by utrzymać się przy korycie z Wolfem na czele.
OborowazBrzeszcz (2019.09.04)
fekaliami prezesa niech zajmą się jego fachowcy, którzy na fekaliach znają się najlepiej. Np. Oborowa, jajco, pienta lub towarzysz prokurator stanu wojennego. Alleluja i do przodu.
PolakKatolik (2019.09.04)
Ty motorówka chyba podkupiłeś ten portel że co drugi dzien wciskają twoją zakłamaną facjatę,już ci mówiłem,Iìiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiìdź Precz,nierobie razem z tym protasem,gelert,kluge etc.możesz się poskarżyć w moskwie,albo berlinie
(2019.09.04)