UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przeanalizujmy sytuacje ? Jaki jest w tym Wasz (ludzi) interes ? Co fizycznie przyniesie to dobrego WAM ( mieszkańcom) ? A teraz zastanówmy się co fizycznie dobrego przyniesie to ludziom których widzimy na zdjęciach ? W końcu te "100 mln" zł będzie wydane i podzielone na miejscu. Tak tylko głośno myślę :)
Pawełek