101
04.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A co tym porcie robi "dyrektor" ? Który jednego razu jest o imieniu Arkadiusz a drugi raz jako Arkadius, kto z taka osobą będzie rozmawiał poważnie?
(2019.09.05)

info

0  
  0
tak się motorówka przejmuje a co robił przez 8 lat a teraz chce od razu, nie głosujcie
(2019.09.05)

info

2  
  0
Panie Wcisła dla mnie jesteś zwyczajny szkodnik naszego miasta i mam nadzieję, że wybory 2019 spowodują że będziesz pan stał w kolejce w urzędzie pracy !
(2019.09.05)
Jurku daj już spokój nagadasz głupoty a dzieci wstyd do końca życia będą miały. Co potem ? Lisy otwarty napiszesz, że nie widziałeś, że dla zdrajców robiłeś ! Będziesz pisał listy, że jak jeden radny, że chciałeś dobrze tylko głupi byłeś i teraz już wiesz co dobre !
(2019.09.05)

info

3  
  0
Czy można skierować niektórych na jakieś badania coś z nimi jest nie tak :) Mamy prawo mieć pewność przed wyborami.
(2019.09.05)

info

1  
  0
Ludzie ten cwaniaczek bije pianę na wybory w rzeczywistości to mąciciel on mało możew szystko w swoim czasie zanim zrobja przekop to i tor wodny się doczeka na peweno zrobią
(2019.09.06)

info

5  
  0
Pamiętam, że to właśnie P. Wcisła był kiedyś za przekopem argumentując, że to szansa dla Elbląga. Teraz uprawia propagandę.
(2019.09.06)
wcisła jest albo psychicznie obłakany albo to zwykly partyjny aparatczyk i kuglarz. Kilka lat temy sam byl za przekopem. teraz od kiedy wladze prezejal pis, wcisla od 2015 roku robi wszystko aby uniemozliwic przekop. donosi jak bolek z gdanka gdzie sie tylko da, do brukseli, do rosji itd. osobiscie widzialem jak przyjezdzal do krynicy aby tam szczuc burmistrza przeciwko przekopowi aby tam szczuc mieszkancow krynicy. Jedzcie teraz do krynicy i popytajcie mieszkancow co sadza o rpzekopie. 99% jest ZA. Przygotowywane sa kolejne przystanie, bo jak otworzą port na morze to zrobi sie ciasno. Jest cała koncepcja przebudowy nabrzeza przy zalewie. Ten facet to szkodni dla nas Polakow. robil te hucpy na mierzeji kiedy zaczeto wycinke pod przekop robi tez hucpy z towarzyszem kawa z zastawna tu w elblagu. kilka lat temu zalepili sobie nawet geby i oczy tasma izolacyjna w ramach protestu do pis. na ich pochody chodza rodziny komuchow i zlodzieji. Nikt normalny nie rpzejmuje sie tymi ich zadymami. Proponuje nie glosowac na nikogo z PO bo kazdy glos idzie wlasnie na takiegow cisle a nie na kandydata na ktorego glosujecie. pozniej taki wichrzyciel dostaje sie do parlamentu i mamy to co mamy. zamaist dzialac dla nas dziala przeciwko nam. Cierpi na chorobe jadu i nienawisci do pisu. kiedys z tego wszystkiego pewnie wyskoczy z okna jak to mawial jego idiol kapuś bolek z gdanska. obalony zaklamany autorytet.
ktoszPO (2019.09.06)

info

3  
  0
Pływak ~ wystarczy, że śluza w Piekle przepuści wodę z Wisły a potem w Michałowie, to już wystarczy, aby Nogat, Ciepliczanka wlaly cały syf z Warszawy. Żaden z ciebie pływak, ani wodniak. Tak jak Wcisła.
(2019.09.06)

info

2  
  0
Sam wiecznie tylko plany snuje i nic konkretnego nie załatwi. Specjalista od lansu głównie - szczególnie przed wyborami.
(2019.09.07)

info

2  
  0