UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@RobertKoliński - Gdzie on był przez te 8 lat i co zrobił by ten przekop powstał ???? A o 3 etapach przekopu to on słyszał ??? A w którym etapie jest przewidziane pogłębienie drogi wodnej do portu ????. Przecież nie można rozpoczynać prac od tyłu.