101
04.09.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Cała prawda o Leonardzie Krasulskim na "kod. elblag. pl"
(2019.09.04)

info

3  
  9
nie chcę tu być Kasandrą, ale po wyborach Panowie Wcisło i Protas mogą się zatrudnić przy wydobywaniu mułu z toru widnego, dostaną maski do nurkowania, wiadra i do robotu, czas zacząć uczciwie pracować Panowie
Dwaj (2019.09.04)
Wanda co nie chciała Niemca ale chciała Jurka..
(2019.09.04)
@Dwaj - uczciwie pracować jak krasulski
BeataTempa (2019.09.04)
@Dwaj - nie chcę tu być Kasandrą, ale po wyborach Panowie Krasulski i Wilk tak jak obiecali mogą się zatrudnić przy wydobywaniu mułu z toru wodnego, dostaną maski do nurkowania, wiadra i do roboty, czas zacząć uczciwie pracować a nie prezesowi łupież strząsać
MietekPrzydrożny (2019.09.04)
ponoć nierób konus miał dziś przyjechać i rozpocząć pogłębianie portu ku uciesze ciemnego ludu, ale pewnie udał się na premierę filmu Vegi
jabezżadnegotrybu (2019.09.04)
np. krasula dla Elbląga strząsa łupież prezesowi
(2019.09.04)
Zmień garnitur lepiej
ELBLĄG 2 (2019.09.04)

info

2  
  0
@Roo - Najwięcej fekali do Wisły wypłynęło z Nowogrodzkiej i z Żoliborza, reszta wylewa się do Wisły od ojca inkasenta z Torunia. Może na ten temat jakąś mądrość usłyszymy?
HalinkazKoniakowa (2019.09.04)
@Roo - chmmm to prezes dopływa Wisłą do zalewu?
Balbina. (2019.09.04)