A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Cała prawda o Leonardzie Krasulskim na "kod. elblag. pl"
nie chcę tu być Kasandrą, ale po wyborach Panowie Wcisło i Protas mogą się zatrudnić przy wydobywaniu mułu z toru widnego, dostaną maski do nurkowania, wiadra i do robotu, czas zacząć uczciwie pracować Panowie
Wanda co nie chciała Niemca ale chciała Jurka..
@Dwaj - uczciwie pracować jak krasulski
Zmień garnitur lepiej
@Roo - chmmm to prezes dopływa Wisłą do zalewu?