A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
gdy brak argumentów to w ruch idą obelgi
@Roo - Na Nogacie i Szkarpawie sa wrota wiec nie koniecznie fekalie wpłyną do zalewu. .. no chyba ze przez ciesnine Piławska. Poza tym przypisywanie awarii jakiemus politykowi to spore naduzycie :)
Na szczęście PiS nie wykonał przekopu i ich ulubiony temat MINIE nas
Platforma chce za wszelką cenę powrotu do roku 2015. Do realizacji hasła: Żeby było tak jak było. Do głosu dojdą ponownie macherzy od niepłacenia i wyłudzania VAT-u. Znowu zatryumfuje totalna korupcja, łapówki przy przetargach na Caracale. Wprowadzenie szczawiu i mirabelek do jadłospisu na prowincji. Powrót ośmiorniczek do jadłospisu na salonach III RP. Powrót mafii VAT-owskich oraz mafii reprywatyzacyjnych. Skasowanie 500+, 300+ i emerytury+. Celebryci z Warszawy będą uradowani, plaże nad polskim Bałtykiem, znowu będą puste. Czy chcecie recydywy ekstremalnie brzydkich cech Platformy? Przegrana Platformy w euro wyborach (PO ukrywa się pod logo KE), świadczy o tym, że Polacy nie maja ochoty na żeby było tak jak było.
Ale ten wisla to podła szuja.kala we wlasne gniazdo .widac ze to prorosyjski szpicel. Pogonmy go z Elbląga. Pogonmy zdrajców.
Strata kasy. I tyle w temacie przekopu.
Weź już jurus przestań ściemniać.
Bo kupka od kolegi trzaskosia podoba się kolegom z niższego szczebla pelo
Wcisła nie siej propagandy! Jeszcze przekopu nie zrobili a ty już sie martwisz o port. Czy jak budujesz dom i wylewasz fundament to odrazu wstawiasz meble? NIE! Wszystko robi sie po kolei, etapami. Najpierw niech zrobią przekop a później bedziesz się martwił o port i pogłębienie rzeki.
"W 2014 r. PO podpisała kontakt terytorialny między województwem warmińsko-mazurskim a rządem i przeznaczyła 150 mln zł na ten drogę wodną" Czyli sprawa załatwiona, skoro jest kontrakt i pieniądze są zabezpieczone. Trochę dziwne to zdanie po pierwsze jakiś podpisali kontak, t nie wiem czy to nr tel. czy może email, po drugie wydaje mi się, że to województwo powinno podpisać kontrakt z rządem jakaś trójstronna umowa. PO nie jest podmiotem w tym kontrakcie, można powiedzieć w czasie rządów PO lub z inicjatywy PO.