Wybrany wątek opinii

Senatorze Wcisła co Pan zrobił w swojej kadencji dla mieszkańców Elbląga bo ja sobie nie ptzyponimam nic!!!!
(2019.09.04)
np. krasula dla Elbląga strząsa łupież prezesowi
(2019.09.04)
Powrót do komentarzy