Wybrany wątek opinii

nie chcę tu być Kasandrą, ale po wyborach Panowie Wcisło i Protas mogą się zatrudnić przy wydobywaniu mułu z toru widnego, dostaną maski do nurkowania, wiadra i do robotu, czas zacząć uczciwie pracować Panowie
Dwaj (2019.09.04)
@Dwaj - uczciwie pracować jak krasulski
BeataTempa (2019.09.04)
@Dwaj - nie chcę tu być Kasandrą, ale po wyborach Panowie Krasulski i Wilk tak jak obiecali mogą się zatrudnić przy wydobywaniu mułu z toru wodnego, dostaną maski do nurkowania, wiadra i do roboty, czas zacząć uczciwie pracować a nie prezesowi łupież strząsać
MietekPrzydrożny (2019.09.04)
Powrót do komentarzy