A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Skoro tak walczy to czemu przekopu nie wykonano za rządów PO? 8 lat na to mieli, co w tym zakresie zrobili poza analizą UM w Gdyni, z której wyszło, że przekop zwróci się jeszcze przed 2050 rokiem, a teraz większość członków PO twierdzi, że za 450 lat to sami ze swoim raportem się nie zgadzają?
Wcisla to twoj kandydat witold wroblewski pobudowal za niski most unijny ktory zamyka droge dla wyższych jednostek. Ty i twoj kandydat powinniscie za ten błąd zostac zakluci w kajdany i skazani na przymusowe prace przy kopaniu kanału. Dla mnie jesteś zwyklym szkodnikiem blokujacym rozwoj polski.
A Wcisła mierzy wszystko w promilach, pływali jego motorówką czy wynajętą. .. .
kogo obchodzi jakiś zaścianek jak śmietanka jest w warszafce
Główny Ekonomista Popaprańcow, to ten który zapowiadał na 2018 r. 100 mld. zł. deficytu. Skąd się ten człowiek wziął, kto mu nadal taki tytuł. Teraz znów plecie bzdury, mąci w głowach tych których jeszcze nie zdążył ogłupić, to taki ekonomiczny kaskader, albo się uda albo nie, byle puścić w eter. Totalni zlodzieje idą po bandzie, zaoferuja dla każdego Polaka nawet Ferrari, bo wiedzą że obietnic i tak nie spełnia, a koryto będzie znów dla nich, czyli największych nieudacznikow i zdrajców po okresie transformacji.
Nie glosujcie na tow. Kolinskiego i lewakow bo zgotuja straszna przyszlosc
Trol napisal za kase
Normalnie. .. " Gwiazda " portali ?? Co drugi dzień, jakiś temat. Patrzcie. .ja tu jestem, zauważcie mnie !?
Kto płacił za rejs?
Możecie łapki za Wcisłą podnosić.ON I tak nie nie dostanie się do parlamentu.Rzeczywiśćie zamiast bzdury opowiadac. Niech się zajmie fekaliami płynącymi z nocnika Czaskoskiego W stronę Bałtyku.