UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Dwaj - nie chcę tu być Kasandrą, ale po wyborach Panowie Krasulski i Wilk tak jak obiecali mogą się zatrudnić przy wydobywaniu mułu z toru wodnego, dostaną maski do nurkowania, wiadra i do roboty, czas zacząć uczciwie pracować a nie prezesowi łupież strząsać

MietekPrzydrożny