UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

nie chcę tu być Kasandrą, ale po wyborach Panowie Wcisło i Protas mogą się zatrudnić przy wydobywaniu mułu z toru widnego, dostaną maski do nurkowania, wiadra i do robotu, czas zacząć uczciwie pracować Panowie

Dwaj