UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Roo - Najwięcej fekali do Wisły wypłynęło z Nowogrodzkiej i z Żoliborza, reszta wylewa się do Wisły od ojca inkasenta z Torunia. Może na ten temat jakąś mądrość usłyszymy?
HalinkazKoniakowa
@Roo - Najwięcej fekali do Wisły wypłynęło z Nowogrodzkiej i z Żoliborza, reszta wylewa się do Wisły od ojca inkasenta z Torunia. Może na ten temat jakąś mądrość usłyszymy?
HalinkazKoniakowa