UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Roo - Najwięcej fekali do Wisły wypłynęło z Nowogrodzkiej i z Żoliborza, reszta wylewa się do Wisły od ojca inkasenta z Torunia. Może na ten temat jakąś mądrość usłyszymy?

HalinkazKoniakowa

Anuluj