UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ASWYMIATA - Konstruktywnego i z sensem? Proszę bardzo - nie dość, że bredzisz i bełkoczesz bzdury, to w dodatku akurat i Razem (Zandberg) i SLD (słowami złotoustego Millera) informowało o tej sprawie (tyle że nie w taki hejterski i antysemicki sposób, jak brunatne nacjololo) i podniosło temat w polskiej debacie publicznej. Do tego jesteście niedouczonymi oszołomami, którzy pojęcia nie mają, że temat jest już dawno zamknięty tzw. umową indemnizacyjną, czyli Układem Kennedy-Cyrankiewicz z dn. 16 lipca 1960 roku, którego ostatnia rata została jankesom spłacona w dniu 10 stycznia 1981 roku. Brunatno-PiSowskiej hordzie ten temat był potrzebny wyłącznie do grzania antysemickiej nagonki i hejtu, my zaś załatwiamy sprawy rozumowo i zgodnie z prawem, o czym nacjo-nieuki nie mają bladego pojęcia.
RobertKoliński