UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@RobertKoliński - tak tak niech żyje Socjalistyczna Hiszpania niech żyje Związek Radziecki niech żyje Socjalistyczna Polska, bo socjalizm to dobrobyt, szczęście ludu pracującego, demokracja wiadomo, prąd za darmo, woda za darmo, benzyna i gaz za darmo, ubrania za darmo, szynki i kiełbasy za darmo, wóda i browar za darmo, mieszkania za darmo, auta za darmo i wszystko jest fajnie i super. A tak na marginesie leki ci się skończyły ? Clenozepan 2x dziennie po jednej tabletce i choroba zwana Socjalizm ci przejdzie, skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą
007