UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@ASWYMIATA - PS. Jesteś również analfabetą nie znającym języka ojczystego (?), co dla takiego, hehe, "narodowca" powinno być wstydem podwójnym (ale od kiedy wy posiadacie organ za wstyd odpowiedzialny, czyli tzw. sumienie, brunatna czeredo?).

RobertKoliński