UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@ASWYMIATA - PS. Jesteś również analfabetą nie znającym języka ojczystego (?), co dla takiego, hehe, "narodowca" powinno być wstydem podwójnym (ale od kiedy wy posiadacie organ za wstyd odpowiedzialny, czyli tzw. sumienie, brunatna czeredo?).
RobertKoliński