A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Samochód Pana Samochodzika wcale nie był dziwaczny. ;) To był brzydko obudowany VW typ 166 Schwimmwagen, czyli niemiecki pływający samochód terenowy. ;) A ziom od przyczepy ma u mnie plusa za pomysł. ;) Reszta nędznych elbląskich niedojd - internetowych ujadaczy niech się weźmie za zmianę swojego życia, bo maści na ból zadu w lokalnych aptekach tyle nie ma.
@jaś2 - Mam taką prośbę. Weź zamknij ryj. Siedź w swojej dziupli i się nie wychylaj. Nikt nie chce tego czytać
Prawda w oczy kole????
@jaś2 - oj piecze kogoś, że ktoś robi coś ze swoim życiem i ma na nie jakiś pomysł. Ty pewnie wiesz lepiej - to załóż swój kanał i leć z tematem, pokaż jak to się robi poprawnie. Reszta też - mandat. .. sądzicie, że nie powiadomił odpowiednich władz o swoim pomyśle? Wolę by takie informacje szły w świat niż tylko te o bezrobociu i kurczącej się liczbie mieszkańców. A trolle co wszystko pakują w wór polityki
Oj nieczytales pana sam. Bzdury!
Do tego co pisze, ze mu w PRLu bylo lepiej, bo kazdy mial prace. Tak zgadza sie w PRLu kazdy darmozjad mial prace nawet jakby mial tylko siedziec na stolku i nic nie robic. Natomiast w PRLu nie mogles zakupic mieszkania, samochodu, na telefon czekales dziecieciolecia.
No i Super pomysł oby więcej takich ludzi jak ten człowiek,a te niektóre komentarze,to po niżej krytyki,przez takich to miasto s?ę cofa,bo komentujący są cofnięci w rozwoju............
A mi się podoba. Człowiek z szalona głową i pomysłami :)