UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Samochód Pana Samochodzika wcale nie był dziwaczny. ;) To był brzydko obudowany VW typ 166 Schwimmwagen, czyli niemiecki pływający samochód terenowy. ;) A ziom od przyczepy ma u mnie plusa za pomysł. ;) Reszta nędznych elbląskich niedojd - internetowych ujadaczy niech się weźmie za zmianę swojego życia, bo maści na ból zadu w lokalnych aptekach tyle nie ma.
Ferdek Porsze