UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@jaś2 - oj piecze kogoś, że ktoś robi coś ze swoim życiem i ma na nie jakiś pomysł. Ty pewnie wiesz lepiej - to załóż swój kanał i leć z tematem, pokaż jak to się robi poprawnie. Reszta też - mandat. .. sądzicie, że nie powiadomił odpowiednich władz o swoim pomyśle? Wolę by takie informacje szły w świat niż tylko te o bezrobociu i kurczącej się liczbie mieszkańców. A trolle co wszystko pakują w wór polityki
Znam_Kapitana