UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@jaś2 - Mam taką prośbę. Weź zamknij ryj. Siedź w swojej dziupli i się nie wychylaj. Nikt nie chce tego czytać

Brawo Kapitan

Anuluj