UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@jaś2 - Mam taką prośbę. Weź zamknij ryj. Siedź w swojej dziupli i się nie wychylaj. Nikt nie chce tego czytać
Brawo Kapitan
@jaś2 - Mam taką prośbę. Weź zamknij ryj. Siedź w swojej dziupli i się nie wychylaj. Nikt nie chce tego czytać
Brawo Kapitan