28
29.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Już w 1989 rząd wprowadził nowy podatek o nazwie CIT. W 1991 roku "wolny rząd" wprowadził nowy podatek o nazwie PIT.
(2019.08.29)

info

1  
  1
Szanowna redakcjo, serię książek o Panu Samochodziku napisal Zbigniew NIENACKI... pzdr
TrochÄ™ kultury (2019.08.29)

info

9  
  0
Dzień dobry na wieczór. Po pierwsze. Albo Edmund Niziurski, albo Zbigniew Nienacki. Po drugie. Proszę o moderację komentarzy "ętelegęta" z powyższych wpisów - szkliwo na zębach pęka i kartofle w piwnicy gniją, gdy czyta się o likwidacji bogactw województwa elbląskiego przez lewicę w 1998 r. Dzieci to czytają, a później jak widzą tęczę na niebie, to krzyczą, żeby rowery zlikwidować i hulajnogi elektryczne wprowadzić, bo to lewaki. Amen
Alelujaidoprzodu (2019.08.29)

info

3  
  0
Poprzednie rządy - czyli min. Gierek w tak chwalonym prze Ciebie PRL-u. Wykształcenie mam byle jakie (licencjat), chcę pracować i pracuje na brak pieniędzy nie narzekam. Uciekają z miasta Ci którym wszystko się należy a na początek chcą zarabiać 5 tyś. A takich ludzi w społeczeństwie młodych jest mnóstwo. Fakt, utrata statusu województwa bardzo nam zaszkodziła, ale w naszym mieście jest inny problem, ludzie nie czują przywiązania do tego miasta bo rdzennych mieszkańców jest bardzo mało - większość jak nie wszyscy - napływowi po wojnie. Stąd wieczne nie zadowolenie.
Tomasz 85 (2019.08.29)
Ten hejt to je najpiękniejsze co może być. Miasto fajne ale ludzie popie...
(2019.08.30)

info

5  
  0
Płynąć kiedyś kajakiem bez kapoka otrzymałem reprymendę od policji wodnej. Tu gościu jaja sobie robi na wodach morskich(bo takowe są w Elblągu). Jest to udokumentowane na załączonych fotkach i ciekawi mnie czy policja z urzędu biorąc reportera za świadka ukarze tego gościa.
UkaranyElblag (2019.08.30)

info

9  
  3
A gdzie policja? Mandat i to srogi mu się należy. Brak kamizelek, brak rejestracji pojazdu pływającego na silniku. Patrząc na jego filmiki yt to koleś nie ma pojęcia o caravaningu a jego mocowanie zbiornika wody na pasy transpotlrtowe powinno skutkować zabraniem dowodu rejestracyjnego. Koleś chce zaistnieć ale brak mu podstawowej wiedzy i umiejętności a przede wszystkim umiejętności wypowiedzenia się.
jaś2 (2019.08.30)
Trole internetowe z tłustymi tyłkami, zawistni internetowi anonimowicze którzy podkulając ogon nie staną twarzą w twarz bo jak szczury siedzą w domu przed kompem i klepią. Akcja zaje. .. .. , piękna, pozytywna i takich ludzi w Elblągu nam trzeba, a nie kije w d..i sztywny całe życie.
O widać już ślepo zapatrzonych w "nauczyciela" który nie dawał rady w szkole a próbuje zaistnieć w sieci nie mając pojęcia o czym mówi. Dlaczego bolą was d.. od nieprzychylnych komentarzy??? Przeciez jest prawdą że typ nie ma pojęcia o karawaningu. Kupił przyczepę starą myśląc że dostanie ideał, na wyjazdach z przyczepką był 1 raz, podnieca się na kazdym filmiku. Prawdą jest że mandat powinien dostać za taki manewr na rzece elbląg. Mam nadzieję że policja się tym zajmie po analizie przesłanego do nich filmiku.
jaś2 (2019.08.30)
Świetna robota :) Zazdroszczę pasji i zapału do pracy. A w artykule powinien być koniecznie zalinkowany klip Kapitana Przyczepy ????
AnnaW (2019.08.30)

info

1  
  0