UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do tego co pisze, ze mu w PRLu bylo lepiej, bo kazdy mial prace. Tak zgadza sie w PRLu kazdy darmozjad mial prace nawet jakby mial tylko siedziec na stolku i nic nie robic. Natomiast w PRLu nie mogles zakupic mieszkania, samochodu, na telefon czekales dziecieciolecia.