Wybrany wątek opinii

@jaś2 - Mam taką prośbę. Weź zamknij ryj. Siedź w swojej dziupli i się nie wychylaj. Nikt nie chce tego czytać
Brawo Kapitan (2019.08.30)
Prawda w oczy kole????
jaś2 (2019.08.30)
@jaś2 - oj piecze kogoś, że ktoś robi coś ze swoim życiem i ma na nie jakiś pomysł. Ty pewnie wiesz lepiej - to załóż swój kanał i leć z tematem, pokaż jak to się robi poprawnie. Reszta też - mandat. .. sądzicie, że nie powiadomił odpowiednich władz o swoim pomyśle? Wolę by takie informacje szły w świat niż tylko te o bezrobociu i kurczącej się liczbie mieszkańców. A trolle co wszystko pakują w wór polityki
Znam_Kapitana (2019.08.30)
Powrót do komentarzy