UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do tego co pisze, ze mu w PRLu bylo lepiej, bo kazdy mial prace. Tak zgadza sie w PRLu kazdy darmozjad mial prace nawet jakby mial tylko siedziec na stolku i nic nie robic. Natomiast w PRLu nie mogles zakupic mieszkania, samochodu, na telefon czekales dziecieciolecia.