UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

No i Super pomysł oby więcej takich ludzi jak ten człowiek,a te niektóre komentarze,to po niżej krytyki,przez takich to miasto s?ę cofa,bo komentujący są cofnięci w rozwoju............


Anuluj