UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dzień dobry na wieczór. Po pierwsze. Albo Edmund Niziurski, albo Zbigniew Nienacki. Po drugie. Proszę o moderację komentarzy "ętelegęta" z powyższych wpisów - szkliwo na zębach pęka i kartofle w piwnicy gniją, gdy czyta się o likwidacji bogactw województwa elbląskiego przez lewicę w 1998 r. Dzieci to czytają, a później jak widzą tęczę na niebie, to krzyczą, żeby rowery zlikwidować i hulajnogi elektryczne wprowadzić, bo to lewaki. Amen

Alelujaidoprzodu