UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Poprzednie rządy - czyli min. Gierek w tak chwalonym prze Ciebie PRL-u. Wykształcenie mam byle jakie (licencjat), chcę pracować i pracuje na brak pieniędzy nie narzekam. Uciekają z miasta Ci którym wszystko się należy a na początek chcą zarabiać 5 tyś. A takich ludzi w społeczeństwie młodych jest mnóstwo. Fakt, utrata statusu województwa bardzo nam zaszkodziła, ale w naszym mieście jest inny problem, ludzie nie czują przywiązania do tego miasta bo rdzennych mieszkańców jest bardzo mało - większość jak nie wszyscy - napływowi po wojnie. Stąd wieczne nie zadowolenie.
Tomasz 85