UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Płynąć kiedyś kajakiem bez kapoka otrzymałem reprymendę od policji wodnej. Tu gościu jaja sobie robi na wodach morskich(bo takowe są w Elblągu). Jest to udokumentowane na załączonych fotkach i ciekawi mnie czy policja z urzędu biorąc reportera za świadka ukarze tego gościa.

UkaranyElblag

Anuluj