UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Płynąć kiedyś kajakiem bez kapoka otrzymałem reprymendę od policji wodnej. Tu gościu jaja sobie robi na wodach morskich(bo takowe są w Elblągu). Jest to udokumentowane na załączonych fotkach i ciekawi mnie czy policja z urzędu biorąc reportera za świadka ukarze tego gościa.
UkaranyElblag