UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trole internetowe z tłustymi tyłkami, zawistni internetowi anonimowicze którzy podkulając ogon nie staną twarzą w twarz bo jak szczury siedzą w domu przed kompem i klepią. Akcja zaje. .. .. , piękna, pozytywna i takich ludzi w Elblągu nam trzeba, a nie kije w d..i sztywny całe życie.