UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trole internetowe z tłustymi tyłkami, zawistni internetowi anonimowicze którzy podkulając ogon nie staną twarzą w twarz bo jak szczury siedzą w domu przed kompem i klepią. Akcja zaje. .. .. , piękna, pozytywna i takich ludzi w Elblągu nam trzeba, a nie kije w d..i sztywny całe życie.


Anuluj