UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Płynąć kiedyś kajakiem bez kapoka otrzymałem reprymendę od policji wodnej. Tu gościu jaja sobie robi na wodach morskich(bo takowe są w Elblągu). Jest to udokumentowane na załączonych fotkach i ciekawi mnie czy policja z urzędu biorąc reportera za świadka ukarze tego gościa.

UkaranyElblag