UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Płynąć kiedyś kajakiem bez kapoka otrzymałem reprymendę od policji wodnej. Tu gościu jaja sobie robi na wodach morskich(bo takowe są w Elblągu). Jest to udokumentowane na załączonych fotkach i ciekawi mnie czy policja z urzędu biorąc reportera za świadka ukarze tego gościa.
UkaranyElblag