Wybrany wątek opinii
Trole internetowe z tłustymi tyłkami, zawistni internetowi anonimowicze którzy podkulając ogon nie staną twarzą w twarz bo jak szczury siedzą w domu przed kompem i klepią. Akcja zaje. .. .. , piękna, pozytywna i takich ludzi w Elblągu nam trzeba, a nie kije w d..i sztywny całe życie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
O widać już ślepo zapatrzonych w "nauczyciela" który nie dawał rady w szkole a próbuje zaistnieć w sieci nie mając pojęcia o czym mówi. Dlaczego bolą was d.. od nieprzychylnych komentarzy??? Przeciez jest prawdą że typ nie ma pojęcia o karawaningu. Kupił przyczepę starą myśląc że dostanie ideał, na wyjazdach z przyczepką był 1 raz, podnieca się na kazdym filmiku. Prawdą jest że mandat powinien dostać za taki manewr na rzece elbląg. Mam nadzieję że policja się tym zajmie po analizie przesłanego do nich filmiku.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1