UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

O widać już ślepo zapatrzonych w "nauczyciela" który nie dawał rady w szkole a próbuje zaistnieć w sieci nie mając pojęcia o czym mówi. Dlaczego bolą was d.. od nieprzychylnych komentarzy??? Przeciez jest prawdą że typ nie ma pojęcia o karawaningu. Kupił przyczepę starą myśląc że dostanie ideał, na wyjazdach z przyczepką był 1 raz, podnieca się na kazdym filmiku. Prawdą jest że mandat powinien dostać za taki manewr na rzece elbląg. Mam nadzieję że policja się tym zajmie po analizie przesłanego do nich filmiku.

jaś2