UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Za tydzien pewnie kolejna porazka z kandydatem do awansu Resovia, zeby bylo wiadomo ze Olimpia walczy o utrzymanie, a nie o baraze do I ligii. Przegrac z zespolem co mial przed ta kolejka 1 pkt i 12 straconych goli to czyste frajerstwo. I tak jak wyzej pisali. Jak ciut szansy na dogonienie czolowki i awans do I ligii to beda takie cyrki jak ze Stalowka

Komar

Anuluj