UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Olimpia przegrała jeden mecz na 6 i już jazda.Wiadomo że tu się wpisują też ł...y nie życzące Olimpii i Elblągowi dobrze.Na 10 komentarzy 6 jest tych z olsztyna i okolic.Przypomnijcie sobie mecze za Borosa w zeszłym sezonie.Jakoś te k...y nie skamlały po przegranych kilku meczach z rzedu Jak dziś po przegranym jednym meczu.Co mają powiedzieć takie Widzewy.Korony,Sosnowce i inne ŁKS -y.Opanujcie się i pomyślcie realnie,żeby nie ten prezes i prywatni sponsorzy jacy by nie byli.Olimpia by się kopała po Wikielcach,Morągach i innych Wasilkach.Miasto odwiedźcie niech zmodernizują stadion dla tysięcy elblążan.Niech traktują Olimpię chociaż tak .Jak ten znienawidzony Olsztyn Stomil.A nie ciągle psy wiszące na prezesie i piłkarzach po przegranym jednym meczu.Kada na szerszą ławkę.Kasa.