A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
za dużo kiełbaskami było czuć po boisku i głodni Olimpijczycy z pewnością byli bliżej kolacji niż dobrej gry !!!
Postawić więcej rollbarów z piwem. IM BLIŻEJ DO TEGO AROMATU/
dobrze, bo już wszystkim sodówka do głowy waliła z tymi zwycięstwami. - panowie, panie nie napinajmy się - srodek tabeli to dla nas będzie OK. Pan prezes i reszta włodarzy tego klubu - nie zgodza się na wygrywanie sukcesywne meczy.
Bo pod koniec sezonu pachniało by barażami - a tu trzeba by było przegrać z pięć meczy po kolei co, by nie dopuscić do baraży.
Mam nadzieje , ze to z tym sts to nie prawda
spokojnie jak tylko OE zacznie grozic awans to szybciutko zaczna sie porazki, bo awansu nie chce ani miasto ani prałat
Co się dzieje z dopingiem ludzi jak kot napłakał zero palakatow zacheciania młodych ludzi. A nie jesteśmy takim małym miastem HALO
Ktory z tych grajkow oprocz moze przeblyskow Małego widac jakiekolwiek postepy w podnoszeniu umiejetnosci pilkarskich?
Mietek. Lepiej kosi trawę.
Takiego syfu dawno nie widziałem. Smród jak stąd do Stalowej Woli.
Guminiak won
Pierwszy tu odpowiedziałem że przegramy 0~2,trochę miej ale jednak. Dlaczego bo euforia pochopna usypia.