55
25.08.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
za dużo kiełbaskami było czuć po boisku i głodni Olimpijczycy z pewnością byli bliżej kolacji niż dobrej gry !!! Postawić więcej rollbarów z piwem. IM BLIŻEJ DO TEGO AROMATU/
(2019.08.25)

info

13  
  2
dobrze, bo już wszystkim sodówka do głowy waliła z tymi zwycięstwami. - panowie, panie nie napinajmy się - srodek tabeli to dla nas będzie OK. Pan prezes i reszta włodarzy tego klubu - nie zgodza się na wygrywanie sukcesywne meczy. Bo pod koniec sezonu pachniało by barażami - a tu trzeba by było przegrać z pięć meczy po kolei co, by nie dopuscić do baraży.
50 + (2019.08.25)

info

13  
  2
Mam nadzieje , ze to z tym sts to nie prawda
Kibic OE (2019.08.25)

info

9  
  8
spokojnie jak tylko OE zacznie grozic awans to szybciutko zaczna sie porazki, bo awansu nie chce ani miasto ani prałat
(2019.08.25)

info

16  
  1
Co się dzieje z dopingiem ludzi jak kot napłakał zero palakatow zacheciania młodych ludzi. A nie jesteśmy takim małym miastem HALO
Wstyd (2019.08.25)
Ktory z tych grajkow oprocz moze przeblyskow Małego widac jakiekolwiek postepy w podnoszeniu umiejetnosci pilkarskich?
zdzichuMarynarz (2019.08.25)
Mietek. Lepiej kosi trawę.
(2019.08.25)
Takiego syfu dawno nie widziałem. Smród jak stąd do Stalowej Woli.
(2019.08.25)

info

11  
  1
Guminiak won
(2019.08.25)

info

15  
  3
Pierwszy tu odpowiedziałem że przegramy 0~2,trochę miej ale jednak. Dlaczego bo euforia pochopna usypia.
Kler (2019.08.25)

info

7  
  2