UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dokładnie wraca żenada organizacyjna teź, pierwsza połowa w półmroku skompstwo prezesa K....wa mać to po co mamy oświetlenie. Żenada i wstyd na cały kraj I ten dymiący grill Jeśli chodzi o grę to jak wyżej, jednym składem nie pociągniemy.