UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Za tydzien pewnie kolejna porazka z kandydatem do awansu Resovia, zeby bylo wiadomo ze Olimpia walczy o utrzymanie, a nie o baraze do I ligii. Przegrac z zespolem co mial przed ta kolejka 1 pkt i 12 straconych goli to czyste frajerstwo. I tak jak wyzej pisali. Jak ciut szansy na dogonienie czolowki i awans do I ligii to beda takie cyrki jak ze Stalowka
Komar