UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
i nie pisz o sponsorach bo dobrze wiesz że było by ich dużo więcej, gdyby nie jedna osóbka w zarządzie klubu.
i nie pisz o sponsorach bo dobrze wiesz że było by ich dużo więcej, gdyby nie jedna osóbka w zarządzie klubu.