UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

pod sre te es dzbany. Po prostu stalówka zamurowała bramkę i ciężko było coś zrobić, zwłaszcza że Mały zagrał dziś kiepski mecz. Smuci to, że cała ofensywa Olimpii opiera się na jednym zawodniku i jeśli on ma słaby dzień to dostajemy baty.

eee

Anuluj